o dermoserii
produkty
kontakt

Paraderm psoric N

oleożel z dziegciem, kwasem salicylowym i polidokanolem

Wskazany do pielęgnacji skóry skłonnej do:

łuszczycy

,
rybiej łuski,
nadmiernego rogowacenia,
rybiej łuski,
wysuszenia.
Pojemność: 85g
Paraderm psoric N to oleożel z oczyszczonym dziegciem brzozowym wzbogacony o kwas salicylowy, ichtiol jasny, siarkę i polidokanol. Preparat przeznaczony jest szczególnie do pielęgnacji suchej skóry o zaburzonym rogowaceniu, które towarzyszy w przebiegu

łuszczycy

, rybiej łuski, atopowego zapalenia skóry itp. Wykazuje właściwości złuszczające, wyraźnie zmniejszając szorstkość i skłonność do nadmiernego rogowacenia naskórka. Natłuszcza i zabezpiecza przed utratą wody. Łagodzi podrażnienia oraz zaczerwienienia niwelując nieprzyjemne swędzenie. Może być stosowany na owłosioną skórę głowy. Paraderm psoric N stanowi nowoczesną formulę oleożelu, którą można łatwo i szybko usunąć przy pomocy ciepłej wody. Zalecany jest do stosowania razem z preparatem Paraderm psoric D lub samodzielnie zależnie od własnych preferencji. Sposób użycia może być modyfikowany przez lekarza. Preparat nie zawiera sztucznych barwników i kompozycji zapachowych.
Oleożel nie stosować na błony śluzowe, wargi, do oczu i na skórę wokół oczu. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników jest przeciwwskazaniem do stosowania preparatu. W razie podrażnienia odstaw lub skontaktuj się z lekarzem. Podczas stosowania preparatu należy unikać przebywania na słońcu, korzystania z solarium czy terapii UV.

Łuszczyca

(łac. psoriasis) - przewlekła choroba w której występują łuszczące się wykwity skórne.
stosowanie
połączone
 
Paraderm psoric N
(Night–noc)
oleożel na noc
Paraderm psoric D
(Day-dzień)
krem 1-3 razy na dzień
 
stosowanie pojedyńcze
tylko preparat Paraderm psoric N
Sposób użycia: niewielką ilość oleożelu nanieść na skórę ciała i delikatnie wklepać lub wmasować. Miejsce posmarowane można owinąć w celu ochrony odzieży. Stosować 1-2 razy dziennie. Zaleca się pozostawienie preparatu na skórze przez kilka godzin, a następnie zmyć przy pomocy ciepłej wody lub wody z mydłem. W przypadku stosowania preparatu na noc oleożel można usunąć wraz z poranną toaletą.
Składniki INCI: Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Olive Oil PEG-7 Esters, PEG-30 Castor Oil, Ethylene/propylene/ styrene copolymer, Alcohol denat., Salicylic Acid, Laureth-9, Buthylene/ethylene/ styrene copolymer, Betula Alba Oil, Sodium Shale Oil Sulfonate, Sulfur, Isoeugenol, Limonene, BHT.
W trakcie badań preparatów Paraderm psoric N i Paraderm psoric D przeprowadzonych na specjalnie dobranej grupie probantów wykonano szereg testów i obserwacji, które zostały ocenione przez lekarzy dermatologów. Dodatkowo zlecono badania z użyciem aparatury w celu uzyskania jak najszerszych obiektywnych informacji dotyczących właściwości aplikacyjnych preparatów. Wyniki badań umieszczone poniżej potwierdzają, że obydwa preparaty podczas regularnego stosowania wywierają korzystny wpływ na nadmiernie suche i złuszczające się szorstkie partie ciała, wykazując poprawę w nawodnieniu, wygładzeniu i uelastycznieniu naskórka.
Pierwsza grupa zdjęć ilustruje zmianę powierzchniowego rozkładu wody. Widać wyraźnie, że badania potwierdzają nawadniające właściwości i długotrwałe działanie nawilżające preparatów Paraderm psoric N i Paraderm psoric D stosowanych zarówno oddzielnie jak i po aplikacji połączonej.
Zdjęcia o czarnym tle i 3D: widoczny jest powierzchniowy rozkład wody w naskórku, zwiększony i bardziej regularny po zastosowaniu preparatów.
Kolejna grupa zdjęć przedstawia znaczące zmniejszenie ilości i wielkości korneocytów, co świadczy o widocznej poprawie wygładzenie naskórka. Kolor ciemnoszary oznaczana korneocyty zebrane z warstwy rogowej naskórka.
Dodatkowo wykonano zdjęcia powierzchni skóry, gdzie widać wyraźnie wygładzenie oraz zmniejszenie złuszczenia się naskórka, a także ogólną poprawę wyglądu skóry.
Polecane sklepy internetowe - odbierz w aptece obok Ciebie: doz.pl - dbam o zdrowie, allecco.pl - apteka internetowa, i-apteka.pl - apteka internetowa
kontakt | o firmie | linki o zdrowiu | inne produkty
Wszelkie prawa zastrzeżone Paramedicaprojekt Studio Fink, wykonanie Nethium